Новости » 05.12.05. Daugavpils pavāri spēja pārsteigt stingru žūriju un izsmalcinātus degustatorus.

05.12.05. Daugavpils pavāri spēja pārsteigt stingru žūriju un izsmalcinātus degustatorus.

05.04.2014 14:54
Valsts mērroga pavārmākslas konkursā Daugavpils pavāri Regīna Lune un Olga Sologuba ieguva trešo vietu. Daugavpils meistari godam pārstāvēja savu pilsētu un pierādīja, ka Daugavpilī ir vieni no labākajiem pavāriem valstī.
Konkursu organizēja Latvijas Pavāru klubs un Latvijas Siera klubs. Konkursa nosacījums bija, ka ēdienu gatavošanā noteikti jāizmanto siers. Daugavpils meistari jau uzvarēja Latgales reģiona konkursā un 30. novembrī devās uz Rīgu, uz finālu. Daugavpilieši jau sākumā pārsteidza ar savu mājas darbu- siera dzirnavām. Arī gatavošana konkursa laikā labi veicās. Meistarēm bija jāsagatavo trīs ēdieni, konkursantu darbu varēja nobaudīt arī skatītāji. Viņi arī teica savu vārdu. Skatītājiem vislabāk garšoja tieši Daugavpils pavāru gatavotais ēdiens, tāpēc skatītāju simpātiju balvu piešķīra daugavpiliešiem. Un tas, pēc speciālistu vērtējuma ir pats svarīgākais, jo pavāru mākslu ikdienā vērtē tieši klienti. Daugavpilī par Regīnas Lunes un Olgas Sologubas meistarību var pārliecināties “ City Center”. Paldies meistarēm teica arī Daugavpils domes priekšsēdētāja Rita Strode, jo tieši daugavpilieši ar savu darbu un talantu nes Daugavpils vārdu pasaulē.
Konkurss deva pavāriem lielu pārliecību par savām spējām, tā bija iespeja dalīties pieredzē un paaugstināt savu meistarību.

Līga Korsaka.

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha