Ziņas » 12.12.05. Daugavpils teātra pirmizrāde. Mihails Mokijenko “Kā Raganas Jauno gadu sagaidīja”.

12.12.05. Daugavpils teātra pirmizrāde. Mihails Mokijenko “Kā Raganas Jauno gadu sagaidīja”.

05.04.2014 14:54
Izrādes režisors – Vladimirs Dupaks.
Muzikālā izrāde bērniem krievu valodā. Par mums jau pazīstamo Raganu (pēc izrādes M. Mokijenko “Nebeidzamā pasaka”) turpmākajiem piedzīvojumiem. Šoreiz notikumi risinās Jaungada priekšvakarā. Vienmēr pozitīvās, uz labiem darbiem un uz nelieliem nedarbiem noskaņotās Raganiņas nolemj jautri sagaidīt Jauno gadu, tāpēc uz savu meža mītni ielūdz visus pasaku varoņus, bet tie neierodas. Tas apbēdina Raganiņas, bet tikai uz neilgu laiku, jo viņas nolemj doties uz pilsētu un sagaidīt svētkus bērnu pulkā.
Bet ne visiem patīk jautrība un svētki. Raganiņām traucē Nemirstīgais Koščejs, viņa nodomos ir sabojāt visiem Jauno gadu un nolaupīt Salaveci.
Vai Raganiņas izglābs Jauno gadu un nosargās Salaveci? Jums būs iespēja to uzzināt noskatoties izrādi visai ģimenei “Kā Raganas Jauno gadu sagaidīja”.
Pret Nemirstīgo Kaščeju (Aleksandrs Ļebedinskis) stāsies Raganiņas (Mihails Samodahovs, Karīna Sidina, Irina Kešiševa), karavīrs Mokejs (Viktors Jancevičs) un viņa sieva Maša (Jūlija Ļaha). Pasakā satiksieties ar Salaveci (Jurijs Losevs) un Sniegbaltīti (Karina Lučiņina), ar Vienaci (Andrejs Šļapkovs) un Timofeju (Marks Šelutko).
Komponists Valdis Zilveris, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Ineta Auzāne.

Pirmizrāde – 20. decembrī, plkst. 17.00
Kases telefona numurs – 5426520


Inga Lauska,
literārās daļas vadītāja,
e-mail – inga34@inbox.lv

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha